Vítejte

O nás

Kdo jsme:

Taneční company TANEČNÍ AKADEMIE Plzeň, vyrostla u SPIDER DC jako SPIDER ACADEMY. V roce 2017 jsme se rozhodli růst dal pod vlastní značkou. Věnujeme se tanečním stylům moderna a  jazz. Samozřejmě seznamujeme tanečníky i s ostatními tanečními technikami, jako jsou klasický balet, disco dance či street. Na veřejnosti se však chceme prezentovat  vystoupeními ve stylech moderna a jazz a v jejich Show podobě.

Rekapitulace sezony 2015/2016 - Na MČR 26. - 28.5.2016 - JUNIOŘI ZÍSKALI TITUL MISTRA ČR 2016! Gratulujeme :)

Velké díky všem tanečníkům i rodičům za podporu celý školní rok. Byla spousta emocí, dojmů i slzičky ukáply. Celkově však vládne spokojenost.

Na Mistroství ČR Czech Dance Master 2016, které se konalo 26. - 28.5.2016 v Průmyslovém paláci v Praze, máme mimořádné umístění s juniorským týmem.

Tento tým získal titul Mistra ČR v Hobby Art disciplínách malé formace. Byl to boj a holky uspěly!!!

DVK a HVK se shodně umístily na 4. místě. Taky krása:)

Duetkům gratuluji k účasti v závodech. První zkušenost a konkurence veliká. Holky však bojovaly a podaly skvělé výkony :) Jsem na všechny moc pyšná.

Fotky ze závodů jsou na našich fcb stránkách ;)

Za tyto výkony naši tanečníci byli nominováni na Světový šampionát do Petrohradu, a dále pak na Mistroství Evropy do Polska.

Všem moc gratuluji :)

 Veškeré fotky a informace nalezente také na našem fcb:

https://www.facebook.com/academyspider

Rekapitulace r. 2014/2015

Rok 2014/2015 byl pro nás velice úspěšnou sezonou :) Zapojili jsme se do tanečních soutěží se skupinkama Mini, DVK a JVK. Úspěch byly veliké. Skupinka MINI získala dvě III. místa na Regionálních soutěžích, DVK mají na kontě tři II. místa. Nejúspěšnější skupinou se stali naši Junioři, kteří vyhráli Regionální soutěž, a v postupových soutěžích získali titul Mistra Čech!!! GRATULUJEME!

Samozřejmě také jsme vystupovali pro veřejnoust na dětské akci ELDORÁDO 1.6.2015. Zde vystoupili všichni členové Spider Academy, včetě přípravky, a všechna vystoupení byla diváky velice oblíbená :) Foto z obou akcí je zveřejněno na fcb stránkách Spider Academy - zde.

Rekapitulace r. 2013/2014

Máme za sebou úvodní a úspěšný rok 2013/2014, kdy jsme se dětmi nacvičili choreografie a poprvé se prezentovali na veřejnosti. Vystupovali jsem se skupinama MINI a JVK na akci Bambiriáda 2014. Další úspěšné vystoupení proběhlo na akci ELDORÁDO 5.6.2014. Zde vystoupili všichni členové Spider Academy a všechna vystoupení byla vydařená. Foto z obou akcí je zveřejněno na fcb stránkách Spider Academy.

Na závěr školního roku jsme tančili na Summer Dance Show 2014, která se konala 14.6.2014 v hale Lokomotiva. Děti tančily jak o život. Panovala fanastická a podporující atmosféra. Děkujeme rodičům i divákům za podporu a tanečníkům za výkony.


Co nabízíme:


Mini přípravku pro děti od 3,5 let, kde se děti učí správnému držení těla, základním koordinačním dovednostem, rytmickému cítění a orientaci v prostoru.

MINI věkovou kategorii - od 5ti let, začínáme už tančit.

Dětská věková kategorie - od 7mi let se věnujeme tanečním variacím odpovídající náročnosti a výkonnosti.

Juniorská a hlavní věková kategorie - od 12ti let, zde již pokračujeme ve výkonnosti adekvátní věku a fyzickým dispozicím tanečníků.  

Nově máme pro rodiče lekce Mamky v tanci pro tancechtivé rodiče :)

Cílem každé skupiny je dostat tanenčíky na stejnou technickou úroveň a komplexně ji zvyšovat.

Filosofie

TANEČNÍ AKADEMIE Plzeň (dříve SPIDER ACADEMY) vznikla z lásky k tanci a pohybu. Chceme předávat nejen tanec, ale i rytmické cítění a pohyblivost jakožto obecný základ do života.

Rádi bychom rozšiřovali povědomí o tanečním světě nejen z pohledu diváka, ale i aktivního účastníka.

Naším velkým snem je z vychovaných tanečníků udělat tým, který je schopný vytvořit a zatančit pro veřejnost "celovečerní" představení.

Cíle

Cílem je vychovávat sebevědomé lidi, kteří umí tvrdě pracovat nejen na své taneční úrovni, ale i o sebe správně pečovat v oblastech regenerace, výživy, estetiky a mají přehled o obecném kulturním dění. Společně s tím, jsme navázali spoluprási s odborníky v oblasti sportovních masáží a v oblasti výživového poradenství a kosmetiky. Kontakty na jednotlivé partnery najdete v sekci Kontakty.